Για την 9η Αγωνιστική του φετινού πρωταθλήματος η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει τον Εθνικό Άχνας.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί την ερχόμενη Κυριακή 13 Νοεμβρίου η ώρα 15:30 (όχι 17:00 όπως αρχικά ανακοινώθηκε) στο "Αμμόχωστος".
Εισιτήρια:
Κανονικό 10 ευρώ
Ανήλικοι 5 ευρώ
Με την αγορά 2 ΛΑΧΝΩΝ παίρνεται το εισιτήριο αγώνα ΔΩΡΕΑΝ
Από τις 12:00 ξεκινά μεγάλο πάρτυ με μουσική από τα μεγάφωνα του γηπέδου. Μαζευόμαστε όλοι από νωρίς στη καντίνα για να περάσουμε καλά και να σπρώξουμε την Τριφυλλάρα προς την νίκη.
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο γενικός γραμματέας και εκπρόσωπος Τύπου της Ομόνοιας 29ης Μαΐου, Μιχελής Φιλίππου, ο οποίος μίλησε για όλα όσα αφορούν την ομάδα του.
Την έναρξη συνεργασίας με την εταιρεία Copybet, η οποία θα είναι ο κύριος χορηγός της ομάδας τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας, ανακοίνωσε η Ομόνοια 29Μ!