«Ενημερώνουμε το φίλαθλο κοινό μας οτι:
Οι είσοδοι του Σταδίου θα ανοίξουν για το κοινό η ώρα 18:15. Για το λόγο αυτό προτρέπουμε να έρθει νωρίς στο γήπεδο προς αποφυγή συνωστισμού και καθυστέρησης.
Να έχουν μαζί τους απαραίτητα την κάρτα φιλάθλου
Να εκδηλώνονται με σεβασμό στο χώρο του γηπέδου που μας φιλοξενεί».
Διαβάστε τι δήλωσε στην κάμερα της Cablenet μετά το τέλος του εκτός έδρας αγώνα με την Ζαλγκίρις ο νεοαποκτηθέντας ποδοσφαιριστής της Πάφου, Ντέρικ Λούκασεν.
Ο ΠΑ.ΣΠ εξέδωσε ανακοίνωση που λειτουργεί ως κραυγή αγωνίας. Η ανακοίνωση αφορά το πρόβλημα με τη στρατιωτική θητεία των ποδοσφαιριστών, το οποίο δεν έχει λυθεί παρά τις προσπάθειες κυρίως του συνδέσμου.