MENU

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV

ΩΡΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΝΑΛΙ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ
03:00 NEW YORK RED BULLS - ATLANTA UNITED Cytavision Sports 5HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (WORLD FEED) Cytavision Sports 4HD
15:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (COURT 1) Cytavision Sports 6HD
15:30 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (CENTRE COURT) Cytavision Sports 5HD
16:00 53η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Cytavision Sports 7HD
10:40 Προκριματικός αγώνας 1η ημέρα Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Novasports PRIME
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (COURT 2) Cytavision Sports 7HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (WORLD FEED) Cytavision Sports 4HD
14:30 Κύριος αγώνας 1η ημέρα Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Novasports PRIME
15:00 Alex DE MINAUR - Liam BROADY Cytavision Sports 6HD
15:30 Coco GAUFF - Amanda ANISIMOVA Cytavision Sports 5HD
16:30 ΠΑΟΚ-Γκρόνιγκεν Novasports PRIME
17:00 BRITISH GRAND PRIX - QUALIFYING Cytavision Sports 3HD
17:30 Paula BADOSA - Petra KVITOVA Cytavision Sports 5HD
18:00 Iga SWIATEK - Alize CORNET Cytavision Sports 6HD
18:30 POWER DRIFT Round 4 Cytavision Sports 2HD
19:00 CSKA 1948 - ΑΠΟΕΛ Cablenet Sports 1HD
19:30 Lorenzo SONEGO - Rafael NADAL Cytavision Sports 5HD
20:00 Nick KYRGIOS - Stefanos TSITSIPAS Cytavision Sports 6HD
05:00 UFC 276 -Las Vegas (USA) Cytavision Sports 7HD
10:40 Προκριματικός αγώνας 2η ημέρα Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Novasports PRIME
14:30 Κύριος αγώνας 2η ημέρα Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Novasports PRIME
16:10 2η ημέρα Αγώνες αυτοκινήτων DTM Trophy Norisring Novasports PRIME
17:00 Cameron NORRIE - Tommy PAUL Cytavision Sports 7HD
17:00 BRITISH GRAND PRIX - RACE Cytavision Sports 6HD
17:30 Jannik SINNER - Carlos ALCARAZ Cytavision Sports 5HD
18:00 Μεγάλη Βρετανία-Τουρκία Novasports 4
19:00 Σλοβακία-Λετονία Novasports 5
20:00 Elise MERTENS - Ons JABEUR Cytavision Sports 7HD
20:30 Novak DJOKOVIC - Tim VAN RIJTHOVEN Cytavision Sports 5HD
22:00 Σερβία-Βέλγιο Novasports 4
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (WORLD FEED) Cytavision Sports 4HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Cytavision Sports 7HD
15:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (COURT 1) Cytavision Sports 6HD
15:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (CENTRE COURT) Cytavision Sports 5HD
18:30 ΑΠΟΕΛ - FKM Gorce Petrov Cablenet Sports 1HD
18:30 Άρης-Άρης Λεμεσού Novasports PRIME
21:00 ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ (55η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) Cytavision Sports 7HD