Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Μέσω της ιστοσελίδας της η Ομόνοια ενημερώνει για τον βραδινό ευρωπαϊκό αγώνα της πετοσφαιρικής ομάδας. Αναλυτικά: «Η μεγάλη μέρα έφτασε για την ΟΜΟΝΟΙΑ, η οποία υποδέχεται απόψε στις 18:45 την Jedinstvo Bemax Μαυροβουνίου, για τον β΄γύρου του CEV Champions League, στο στάδιο «Ελευθερία». Στις τάξεις τις ομάδας μας υπάρχει συγκρατημένη αισιοδοξία, για νίκη που θα αποτελέσει μια καλή βάση για πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Υπενθυμίζουμε πως ο επαναληπτικός αγώνας θα διεξαχθεί στο Μαυροβούνιο, την Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου. Διαιτητές του αγώνα θα είναι ο Ισραηλινός Roy Bensimon και ο Ρουμάνος Tudor Pop. Εισιτήρια θα διατίθενται στα ταμεία του σταδίου. Εισφορά εισόδου: 5 ευρώ».