Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Η ανακοίνωση της ομάδας:
Πρωινή μεταγραφή με φόντο καλοκαιρινό από το Kohili Beach Bar στον Πρωτάρα . Ο 24χρόνος μεσοαμυντικός Παύλος Σοφοκλέους ανήκει επίσημα στο δυναμικό της ΑΘΑΝΑΤΗΣ . Φέτος αγωνίστηκε σε 27 αγώνες σημειώνοντας 3 γκολ με την Ολυμπιας Λυμπιων στην Γ’ Κατηγορία . Κατά το παρελθόν αγωνίστηκε με τον Ασπίς ΠΥΛΑΣ και την Εληά Λυθροδόντα . Έχει πέρασμα από τις μικρές ομάδες της Ομόνοιας Λευκωσιας και τα U19 της Νέας Σαλαμινας κάτι που φανερώνει την ποδοσφαιρική του παιδεία.