Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Η ανακοίνωση της ομάδας:
"Και το όνομα αυτού Μαριος Χαρη ο γνωστός σε όλους μας ποδοσφαιριστής επέστρεψε στο σπίτι του . Δεν χρειάζονται ιδιαίτερες συστάσεις . Φέτος αγωνίστηκε στην Επίλεκτη Κατηγορία της Στοκ έχοντας 18 συμμετοχές σημειώνοντας 3 γκολ με την ομάδα των Λειβαδιων".