Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Μάθαμε μάλιστα, ότι ένας Κύπριος προπονητής που δούλεψε σε ομάδες πρώτης κατηγορίας την περασμένη σεζόν, αυτοπροτάθηκε να δουλέψει στην «Κυρία», με αρκετά χαμηλό μηνιάτικο.
Ο άνθρωπος με τον οποίο επικοινώνησε, του είπε ευγενικά «φίλε, δεν θα αποφασίζω μόνος μου».
Αν αποφασίσουν να πορευτούν με «τόπακα» προπονητή, λογικό θα είναι να έχει προτεραιότητα ο Γιάννος Οκκάς.
Το «κιβώτιο» μηνύματων και τα e-mail των τεσσάρων μελών της διοικούσας επιτροπής, πρέπει να είναι ήδη φουλαρισμένα από ονόματα προπονητών που τους στέλνουν οι μάνατζερ…
*Στην φωτογραφία ο Γιώργος Βούβακος, ένα από τα τέσσερα μέλη της επιτροπής. Το ότι επιλέξαμε να «στεγάσει» το κείμενο ο εν λόγω άνθρωπος, δεν σημαίνει ότι με αυτόν επικοινώνησε ο Κύπριος κόουτς…
Π.Χ.