Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
Αγαπητά μέλη και φίλοι του ΑΠΟΛΛΩΝΑ,
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι, χάρη στις συντονισμένες ενέργειες του Διοικητικού Συμβουλίου του Σωματείου μας και ιδιαίτερα του Προέδρου, καταφέραμε να διευθετήσουμε οροστικά την οικονομική εκκρεμότητα που υπήρχε τα τελευταία 15 χρόνια προς την ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ ΛΤΔ, η οποία είχε τη διαχείριση της ομάδας καλαθόσφαιρας του Σωματείου μας στο παρελθόν.
Θέλουμε να τονίσουμε ότι το Διοικητικό Συμβούλιο θα συνεχίσει να εργάζεται με την ίδια αφοσίωση, επαγγελματισμό και διαφάνεια για την προάσπιση των συμφερόντων του Σωματείου μας.
Με εκτίμηση,
Το ΔΣ