Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Καλωσορίζουμε τον Νικόλα Παπέττα , στην οικογένεια του ΦΡΕΝΑΡΟΥ και του ευχόμαστε κάθε επιτυχία με την ασπρόμαυρη φανέλα. Ένας ποδοσφαιριστής ο οποίος ποντάρει πολλά την νέα χρονιά η τεχνική μας ηγεσία και έρχεται στο Φρέναρος με γεμάτες χρονιές και πολλές περγαμηνές, για υλοποίηση των στόχων».