Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ήρθε η ώρα να πούμε αντίο σε αυτό το σπουδαίο κλαμπ. Η φετινή χρονιά είχε πολλές προκλήσεις και δυσκολίες, σκαμπανεβάσματα, αλλά για άλλη μια φορά νιώθω ότι το καθήκον εκπληρώθηκε με την επίτευξη ενός νέου τίτλου τον οποίο ο ΑΠΟΕΛ δεν είχε κατακτήσει εδώ και 5 χρόνια.
Θέλω να ευχαριστήσω όλο το προσωπικό και τους συμπαίκτες που δούλεψαν μαζί μου, χωρίς να ξεχνάω την οικογένειά μου που είναι πάντα μαζί μου.
Εύχομαι χρόνια πολλά και πολλούς τίτλους στον ΑΠΟΕΛ.
Τώρα ήρθε η ώρα για μια νέα πρόκληση.
Η απάντηση του ΑΠΟΕΛ:
«Το ποδόσφαιρο δεν είναι μόνο η ποιότητα στο γήπεδο. Πρόκειται για την ποιότητα σε κάθε πτυχή της ζωής. Και τα έχεις όλα @tomane9 . Τα καλύτερα στο επόμενο σου βήμα Πρωταθλητή».