Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Συνεχίζει να παίζει το… βιολί του, ο πρόεδρος της γυναικείας ομάδας, Αντρέας Μαραγκός, ότι ο Φοίβος Βάκη είναι ανεπιθύμητος γι’ αυτούς και δεν τον αναγνωρίζουν ως εκπρόσωπο του Απόλλωνα στην Ομοσπονδία.
* "Persona non grata o Φοίβος Βάκη"
Από τότε που βγήκε στον αέρα όλη αυτή η αντίδραση, δεν εμφανίστηκε πουθενά (σε κάποιο Μέσο) για να προσπαθήσει να υπερασπιστεί τον εαυτό και τα πεπραγμένα του ο ΓΓ της ΚΟΠ.
Να υπενθυμίσουμε ότι "ασπίδα" για τον Βάκη, σε όλη αυτή την ιστορία είναι ο πρόεδρος της ποδοσφαιρικής εταιρίας Νίκος Κίρζης. Είναι κάτι που το συνηθίζει... Να μην "προδίδει" και να μην εγκαταλείπει, όση πίεση/κριτική κι αν δέχονται, πολύ έμπιστοι του συνεργάτες.
Π.Χ.