Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΌΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΑΜΙΩΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣΗ ΑΡΧΗ ΓΊΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΤΟΝ Mixalis Kallis .
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΩΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΩΣ ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΟΠΟΥ ΑΘΟΡΥΒΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΡΓΟ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ
ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΠΟΥ ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ..
#ΕΛΠΙΔΑ_ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ_1948
#ΠΑΜΕ_ΕΛΠΙΔΑ