Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Η ενημέρωση:
Αγαπητοί χωρκανοί, αφού επιτεύχθηκε η πολυπόθητη άνοδος και φτάσαμε μέχρι εδώ...πάμε να κάνουμε το απόλυτο στα τρόπαια!!
Η ομάδα μας αντιμετωπίζει στο τελικό του Πρωταθλήματος Ενταξης της ΣΤΟΚ την σκληροτράχικη φέτος ομάδα του ΘΟΙ Πύργου! Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο Κοινοτικό Γήπεδο της Παρεκκλησιάς στις 16:30 στην μακρινή Λεμεσό.
Καλούμαστε ΟΛΟΙ στο προτελευταίο αγώνα της χρονιάς να δώσουμε βροντερό παρόν για να δώσουμε την ώθηση στους ποδοσφαιριστές μας να κάνουν ότι έχουν κάνει λιγοστές ομάδες στο αγροτικό.
Να μην λείπει κανείς! ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!
🔴~ΚΟΡΝΟΣ FC2013~🔴