Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
Το Δ.Σ του Εθνικού Λατσιών βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση συνεργασίας με τους πιο κάτω ποδοσφαιριστές για την αγωνιστική περίοδο 2024-2025.
1. Γιώργος Χαρή
2. Fernando Garcia
3. Γιάννης Χ´Παναγιώτου
4. Ανδρέας Ιωσήφ
5. Σωκράτης Χριστοδούλου
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που συνεχίζουν μαζί μας, αφού ο καθένας τους ξεχωριστά συνέβαλε με το δικό του τρόπο την χρονιά που μας πέρασε! Ποδοσφαιριστές με μέλλον και πάνω από όλα ξεχωριστούς χαρακτήρες. Η παραμονή τους αποτελεί πολύ σημαντικό παράγοντα στο κτίσιμο της ομάδας για τη νέα χρονιά. Είναι όλοι τους απαραίτητοι εντός και εκτός γήπεδου για επίτευξη των στόχων μας.
Ευχόμαστε σε όλους υγεία και ακόμη μεγαλύτερες επιτυχίες με την φανέλα του Εθνικού!