Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Η φετινή σεζόν γεμάτη λάθη και σωστά τελείωσε για την Ομόνοια και πλέον ο στόχος είναι να στελεχωθεί κατάλληλα η ομάδα έτσι ώστε να είναι πολύ πιο δυνατή την νέα περίοδο.
Με νέο προπονητή τον Νταμπράουσκας και τον Γιάννη Αναστασίου σε άλλο πόστο, οι πράσινοι έχουν ήδη ξεκινήσει τον σχεδιασμό της νέας χρονιάς.
Οι δύο τους έρχονται με μεγάλη πείρα και σκοπός τους είναι το κοινό καλό για την Ομόνοια. Πάνω σε αυτό το κομμάτι οι ματιές τους θα πέσουν σε πολλούς παίκτες από πολλά πρωταθλήματα αλλά η Ελληνική αγορά ενδέχεται να έχει την τιμητική της.
Άλλωστε δούλεψαν αμφότεροι εκεί άρα γνωρίζουν καλύτερα από τον καθένα τι καλό μπορούν να φέρουν.