Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Πόνεσαν» όλοι τα μάτια τους, αφού η ομάδα του Χρύση Μιχαήλ, δεν ανταποκρίθηκε στις απαιτήσεις της συνάντησης με τους Τσέχους.
Στην ιδιαίτερη πατρίδα του Τιμούρ, την Γεωργία έχουν κάνει τρομερά βήματα προς τα μπρος, προφανώς επειδή έχουν πλάνο και στρατηγική. Καταφέρνοντας να πάνε στα τελικά του Γιούρο…
Δυστυχώς στην… δεύτερη του πατρίδα, φαίνεται ότι εδώ και χρόνια τα κάνουμε όλα λάθος, πιάνοντας πάτο. Η κατάσταση δεν είναι ανησυχητική μόνο στην εθνική αντρών, της οποίας έχει την ευθύνη ο Γεωργιανό-Κύπριος τεχνικός, αλλά και τις μικρές εθνικές ομάδες...
Π.Χ.