Η ανακοίνωση της ομάδας του Λυθροδοόντα.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
«Η ομάδα μας βάζει τα γιορτινά της και δίνει ραντεβού με την ιστορία, καθώς σε μόλις ένα χρόνο ζωής (για την ακρίβεια 10 μηνών), βρίσκεται ένα βήμα απο την άνοδο της στην Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ (πρώην 4η Κατηγορία).
Κάποιοι το πίστεψαν πολύ, άλλοι λιγότερο και κάποιοι σχεδόν καθόλου, η ομάδα μας όμως είναι εδώ και θα παλέψει με ότι έχει και δεν έχει για να κάνει ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ μας περήφανο, τον κάθε Λυθροδοντιάτη και Λυθροδοντιάτισα που είναι στο πλάι μας, θα καταθέσουμε ψυχή και σώμα για να ακουστεί όσο πιο δυνατά γίνεται Ο ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ ΜΑΣ!
Το έχουμε πει αρκετές φορές, σε αυτή τη χρυσή σελίδα που ετοιμάζεται να γράψει το Σωματείο μας, μεγάλη συμμετοχή έχει και ο κόσμος του Λυθροδόντα, τα αδέρφια μας, οι πατεράδες μας, οι μαμάδες μας, τα ξαδέρφια μας, οι θείοι μας και όλα τα φιλαράκια μας.
Κάθε άτομο μετράει σε αυτή την εξίσωση!
Κάθε φωνή είναι πολύτιμη και ξεχωριστή!
Γι' αυτό και εμείς σας ζητάμε το αυτονόητο, να ξεχειλίσουμε το Κοινοτικό Στάδιο Κόρνου δίνοντας όλοι το παρόν μας, σπρώχνοντας τους ΛΕΒΕΝΤΕΣ του ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ προς τη δόξα, προς την πολυπόθητη πρόκριση.
Είμαστε 90 λεπτά μακριά απο το όνειρο, ένα όνειρο το οποίο εσείς δώσατε την ώθηση να δημιουργηθεί και τώρα πρέπει να το ζήσουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, για το ΧΩΡΙΟ μας.
ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ,
ΟΙ ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΟΙ ΜΑΣ!
Τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο. Αυτό! Τα υπόλοιπα στο γήπεδο.
Ραντεβού λοιπόν την Κυριακή, αυτή τη φορά όμως το ραντεβού είναι με την ΙΣΤΟΡΙΑ, σας περιμένουμε στο πλάι μας!
![🏟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f3df.png)
Κοινοτικό Στάδιο Κόρνου
![📅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7e/1/16/1f4c5.png)
Κυριακή 19/05/2024
![🕓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2b/1/16/1f553.png)
16:00».
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 13:23
Οι δεκαέξι ομάδες που θα λάβουν μέρος στο Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας περιόδου 2024 - 2025, θα αγωνιστούν στα πιο κάτω στάδια:
26/07 @ 13:19
Οι δεκαέξι ομάδες που θα λάβουν μέρος στο Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας περιόδου 2024 - 2025, θα αγωνιστούν στα πιο κάτω στάδια:
25/07 @ 17:40
Ο ΑΣΙΛ ανακοίνωσε τη συμφωνία του με τον Νικόλα Μηνά.
25/07 @ 16:54
Η ανακοίνωση.
25/07 @ 14:49
Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΚΟΠ η κλήρωση των αγώνων του Πρωταθλήματος Γ' Κατηγορίας περιόδου 2024 - 2025.
25/07 @ 12:55
Ενημέρωση από την ΚΟΠ για το πρωτάθλημα Β κατηγορίας
BEST OF THEMASPORTS