Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Παρόντες ήταν και ποδοσφαιριστές του «τριφυλλιού», οι οποίοι υπέγραψαν αυτόγραφα και έβγαλαν φωτογραφίες με μικρούς και μεγάλους, ενώ υπήρχαν διάφορά παιχνίδια αλλά και φουσκωτά για να διασκεδάσουν τα μικρά παιδιά, τα οποία πήγαν στο Fan Day με τους γονείς τους, οι οποίοι επίσης πέρασαν ένα ξέγνοιαστο απόγευμα μακριά από τις... καθημερινές σκοτούρες!
Δείτε φωτογραφίες από την κάμερα του ThemaSports: