Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
To μήνυμα της Ελπίδας Ξυλοφάγου:
«Φίλε Γιώργο, ευχαριστούμε για την προσφορά και τη βοήθεια σου στην ομάδα μας Σου ευχόμαστε ολόψυχα τα καλύτερα στην προσωπική σου ζωή αλλά και την επαγγελματική - προπονητική σου καριέρα.
».
Η ανακοίνωση της ομάδας του Φρενάρους:
Η ΜΑΝΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ!!!
Η ποδοσφαιρική μας ομάδα, ανακοινώνει την επιστροφή μετά από δύο χρόνια, για την θέση του προπονητή της ομάδας μας, το παιδί της Γιώργο Ζάκο. Ο Γιώργος επιστρέφει μετά από δύο χρόνια στην ομάδα που ανδρώθηκε, για να κτίσει την ομάδα, με σκοπό να πρωταγωνιστήσει και να επιτύχει τους στόχους της νέας χρονιάς. Ευχόμαστε στον Γιώργο καλές επιτυχίες με την αγαπημένη του φανέλα.
ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!