Mε αφορμή την ολοκλήρωση της φετινής ποδοσφαιρικής σεζόν η διοίκηση της ομάδας μας παρέθεσε γεύμα σε όλα τα μέλη του ποδοσφαιρικού μας τμήματος. Το γεύμα πραγματοποιήθηκε στο Lush Beach Bar, το οποίο και ευχαριστούμε για την φιλοξενία και την εξυπηρέτηση. Στο περιθώριο του γεύματος βραβεύτηκαν οι ποδοσφαιριστές που συμπλήρωσαν 100 συμμετοχές κατά την διάρκεια της λήξασας σεζόν και συγκεκριμένα οι Nenad Tomovic, Hrvoje Milicevic, Gustavo Ledes και Imad Faraj.
Απογοητευτική εμφάνιση από την ΑΕΚ, η οποία δέχθηκε τη βαριά ήττα με 3-0 από την Πάκσι Ουγγαρίας και πλέον είναι με την πλάτη στον τοίχο για να αποχαιρετήσει από νωρίς τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.