Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Με την συμμετοχή του στον αγώνα Πρωταθλήματος με αντίπαλο την ΑΕΖ, ο ποδοσφαιριστής της ομάδας μας, Μιγκελίτο, συμπλήρωσε 100 συμμετοχές.
Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ως ένδειξη σεβασμού στην μεγάλη συνεισφορά του ποδοσφαιριστή μας, παρέδωσε αναμνηστική φανέλα με τον αριθμό 100.
Στις 100 αυτές εμφανίσεις, πανηγυρίσαμε πολλά όμορφα γκολ, πολλές ασσίστ και πάν’ απ’ όλα κέρδος μας ένας ποδοσφαιριστής που τιμά με την αθλητοπρέπεια του το Σωματείο μας.
Μιγκέλ, ευχαριστούμε!