Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο Γάλλος έγραψε.. «Εδώ είμαστε, η σεζόν τελείωσε, ζήσαμε μια δύσκολη σεζόν, αλλά θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους οπαδούς του Απόλλωνα για την υποστήριξή τους μέχρι το τέλος. Ανυπομονούμε για καλύτερες μέρες. Πάμε Απόλλων»
View this post on Instagram