Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Ευχαριστώ την οικογένεια μου, τη γυναίκα μου και τα παιδιά μου. Η χειρότερη στιγμή της καριέρας μου ήταν ο υποβιβασμός στη Β' κατηγορία. Η καλύτερη στιγμή, ήταν ένα διπλό στο Τσίρειο επί του Απόλλωνα με απόκρουση πέναλτι, είναι αρκετές, θα αφήσω κάποια πίσω. Έχω αποφασίσει, δεν θα σταματήσω το ποδόσφαιρο. Έχω κάποιες προτάσεις, θα αποφασίσω προσεχώς για το μέλλον μου».