Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ευχαριστούμε τον κύριο Κουσιή για τη συνεργασία μας τα τελευταία τρία χρόνια τα οποία σημαδεύτηκαν κυρίως από την άνοδο της ομάδας για πρώτη φορά στην ιστορία της στο Πρωτάθλημα Γ Κατηγορίας της ΚΟΠ αλλά και από την είσοδο της στην προνομιούχο πρώτη οκτάδα του εν λόγω πρωταθλήματος κατά την τελευταία αγωνιστική περίοδο.
Ευχόμαστε στον κύριο Κουσιή κάθε μελλοντική επιτυχία τόσο σε προσωπικό όσο και σε επαγγελματικό επίπεδο.