Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Όχι μόνο γιατί είχε στην «φαρέτρα» της ομάδας τον «φονιά» των Άγγλων, τον Ελ Κααμπί, αλλά με την τακτική που ακολούθησε γενικότερα, οι ερυθρόλευκοι πήραν μια -ανέλπιστα εύκολη- πρόκριση στον τελικό.
Ειδικά στον χθεσινό επαναληπτικό στον Πειραιά, όταν άνοιξε το σκορ ο Μαροκινός «μπομπέρ», λίγοι ήταν αυτοί που ανησύχησαν ότι θα «στράβωνε» η δουλειά.
Αν η Άστον Βίλα, δεν βρισκόταν μια ανάσα από την εξασφάλιση της τέταρτης θέσης στην Πρέμιερ Ληγκ, που οδηγεί στο Τσιάμπιονς ληγκ της επόμενης περιόδου, ενδεχομένως σήμερα να ήταν στο ταμείο ανεργίας ο Έμερι…
Π.Χ.