Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Πλησιάζουμε σιγά σιγά στο τέλος της σεζόν και στην Ομόνοια ετοιμάζονται για τους δύο τελευταίους αγώνες κόντρα στην Πάφο με το ενδιαφέρον βέβαια να είναι μεγαλύτερο για τον τελικό κυπέλλου.
Ότι και να γίνει στο φινάλε της φετινής σεζόν ένα άλλο θέμα που απασχολεί και είναι σε εξέλιξη, αφορά το θέμα προγραμματισμού ενόψει της νέας περιόδου. Είναι δεδομένο ότι θα υπάρξουν αλλαγές ενώ θα εξεταστούν και τα 7 συμβόλαια ποδοσφαιριστών που λήγουν τέλος του μήνα.
Πρόκειται για τους Φαμπιάνο, Μάθιους, Μίλετιτς, Λέτσιακς, Μπασιρού, Παπαστυλιανού και Ψάλτη. Για να δούμε ποιοι από αυτούς θα είναι και του χρόνου στο Ηλίας Πούλλος.