Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Τα συγχαρητήρια πάνε στους ποδοσφαιριστές στους προπονητές. Σίγουρα νιώθουμε περηφάνια, νιώθουμε ικανοποίηση για το γεγονός ότι όλοι κόποι της χρονιάς και η δουλειά επισφραγίστηκε στο τέλος με το πρωτάθλημα και το Σούπερ Καπ».
«Σίγουρα δεν είναι αυτός σκοπός της ακαδημίας..., τα πρωταθλήματα σίγουρα όλοι τα θέλουμε και καλώς να ορίσουν όταν έρχονται μέσα από την σκληρή δουλειά...».