Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Τι βραδιά για τον Ολυμπιακό αυτή της Μεγάλης Πέμπτης! Το πολύ μεγάλο «διπλό» στην έδρα της Άστον Βίλα στον ημιτελικό του Europa Conference League πανηγυρίστηκε από όλους με υπερβάλλοντα τρόπο, ακριβώς όπως αρμόζει σε τέτοιες περιστάσεις.
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης γνώρισε την αποθέωση από τους «ερυθρόλευκους» φιλάθλους που έδωσαν το «παρών» στο Βίλα Παρκ και έζησαν από κοντά αυτή την σπουδαία επικράτηση του Ολυμπιακού.
Όπως φαίνεται και στο σχετικό βίντεο που ανέβασε στο Twitter η ομάδα, ο πρόεδρος του Ολυμπιακού κατευθύνεται με σφιγμένες γροθιές στο σημείο που βρίσκονται οι Έλληνες φίλαθλοι πανηγυρίζοντας μαζί τους.
Δείτε το βίντεο:
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ! / WE KEEP ON DREAMING! 🔴⚪️ pic.twitter.com/i08ucsZ5YF
— Olympiacos FC (@olympiacosfc) May 2, 2024
www.bnsports.gr