Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ενημερώνει για την κοινή συναινέσει αποχώρηση του Προπονητή της ομάδας μας U-19 κ. Μάριου Χριστοδούλου.
Ο κ. Χριστοδούλου υπηρέτησε το Σωματείο μας ως Προπονητής U-19 για την χρονιά 2023-2024 και μαζί πανηγυρίσαμε την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Νέων U-19 Β´ Κατηγορίας, οδηγώντας την ομάδα μας εκεί που πραγματικά ανήκει.
Ο κ. Χριστοδούλου για προσωπικούς του λόγους δεν θα συνεχίσει στην ομάδα μας και σεβόμενοι την απόφαση του αποχαιρετούμε έναν επαγγελματία που σεβάστηκε μέχρι το τέλος το Σωματείο μας.
Τον ευχαριστούμε για την όλη προσφορά και επαγγελματισμό στο διάστημα της συνεργασίας μας.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ