O Παν.Συ.Φι. Ανόρθωσις Αμμοχώστου ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας για την χθεσινή του παρουσία στο "Αντώνης Παπαδόπουλος" όπου σε γιγαντοοθόνες είδαν το παιχνίδι με την ΑΕΚ και καλεί τον κόσμο στο επόμενο παιχνίδι με τον Άρη την τελευταία αγωνιστική στις 11.05.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
Αναλυτικά:
«Ευχαριστούμε τον κόσμο για την χθεσινή παρουσία στο προσωρινό μας σπίτι στην προσφυγιά, στο δικό μας ΝΑΟ. Επόμενο ραντεβού το παιχνίδι με τον Άρη για την τελευταία αγωνιστική στις 11.05 όπου καλούμε το κόσμο για κάτι ανεπανάληπτο. Να το γεμίσουμε για την πάρτη μας, να το «γκρεμίσουμε» απ´την τρέλα μας και να κλείσει η χρονιά αγωνιστικά με μια αισιόδοξη νότα για την επόμενη.
Θέλουμε σε αυτό το σημείο να καλέσουμε τα μ.μ.ε. όπως σταματήσουν να αρθρογραφούν με διάφορα σενάρια και ονοματολογία περί διοικητικών μέχρι την επόμενη Γ.Σ. στις 10.05. Αν θα αναλάβει ο Α ή Β ή οποιοσδήποτε Γ, άστε την Γ.Σ. σε 10 μέρες να το αποφασίσει. Δεν θα διστάσουμε όπως επικοινωνήσουμε προσωπικά με όσους δεν σεβαστούν το αίτημα μας.
𝐌𝐀𝐗𝐇𝐓𝐄𝐂 𝟏𝟗𝟗𝟒 🔵⚪».
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 21:11
Οι υποψήφιοι επενδυτές της Μεγάλης Κυρίας βρέθηκαν στο ΑΛΦΑΜΕΓΑ και είδαν το φιλικό
26/07 @ 18:10
Ο Γιάννος Οκκας επέλεξε τους πρώτους 11 για το φιλικό παιχνίδι κόντρα στην ΑΕΛ
25/07 @ 09:10
Την κατ' αρχήν συμφωνία της με τον 29χρονο (01/01/1995) Άγγλο στόπερ, Μπέβις Μουγκάμπι ανακοίνωσε η Ανόρθωση!
24/07 @ 22:13
Η Ανόρθωση δημοσίευσε φωτογραφίες από τη σημερινή βόλτα της ομάδας στην Κακοπετριά!
24/07 @ 12:21
Με ανακοίνωση που εξέδωσε η Ανόρθωση, ενημερώνει για την κατ' αρχήν συμφωνία της με τον 28χρονο (16/10/1995) Σέρβο στόπερ, Μπόγιαν Μλάτζοβιτς.
24/07 @ 11:57
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».
BEST OF THEMASPORTS