Με ανάρτηση στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ο τεχνικός διευθυντής της ΑΕΚ, Τσάβι Ρόκα, πήρε θέση μετά την ισοπαλία με την Ανόρθωση και τη μάχη του τίτλου, στέλνοντας μήνυμα νίκης και ενότητας.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
Αναλυτικά:
«Είναι φυσιολογικό να είμαστε αναστατωμένοι μετά το χθεσινό αποτέλεσμα, αλλά δεν υπάρχει χώρος για τύψεις. Είναι στα χέρια μας. Κανείς δεν είπε πως είναι εύκολο. Αυτά συμβαίνουν για κάποιον λόγο. Από εδώ (όπου δεν τοποθετούμαι συχνά), καλώ τον καθένα που υποστηρίζει την ΑΕΚ, ανεξαρτήτως φύλου και ηλικίας, τους θετικούς και τους αρνητικούς…
Δεν υπάρχει χώρος για τοξικότητα και απαισιοδοξία, μόνο για στήριξη, λόγια και πράξεις πίστης, θα δημιουργήσουμε θετική ενέργεια! Είμαστε η ΑΕΚ, δεν τα παρατάμε και θα δώσουμε τα πάντα για να πάρουμε αυτό το πρωτάθλημα που τόσο θέλουμε, επιθυμούμε και αξίζουμε! Από σήμερα: νίκη, νίκη και νίκη»!
Δείτε το:
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 12:25
Στον ΣΠΟΡ FM 95,0 μίλησε ο παλαίμαχος της ΑΕΚ, Γιώργος Κωνσταντίνου,
26/07 @ 09:57
Όταν χάνεις με 3-0 απέναντι σε μια ομάδα που δεν είναι κάτι φοβερό και τρομερό τα σχόλια περιττεύουν.
25/07 @ 23:49
Απογοητευτική εμφάνιση από την ΑΕΚ, η οποία δέχθηκε τη βαριά ήττα με 3-0 από την Πάκσι Ουγγαρίας και πλέον είναι με την πλάτη στον τοίχο για να αποχαιρετήσει από νωρίς τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.
25/07 @ 23:12
Παρακολουθήστε τα στιγμιότυπα της ήττας της ΑΕΚ με 3-0 από την Πάκσι στην Ουγγαρία, για τον β' προκριματικό γύρο του Κόνφερενς Λιγκ.
25/07 @ 20:38
Πήραν θέση οι οπαδοί της ΑΕΚ που βρέθηκαν στην Ουγγαρία για να υποστηρίξουν την ομάδα τους στον πρώτο ευρωπαικό αγώνα απέναντι στην Πάξι.
25/07 @ 20:15
Έτοιμα τα αποδυτήρια της ΑΕΚ για το αποψίνο (21:00) αγώνα απέναντι στην Πάξι.
BEST OF THEMASPORTS