«Το διοικητικό συμβούλιο του σωματείου ΑΡΗΣ Λεμεσού συγχαίρει την Ομόνοια Αραδίππου για την κατάκτηση του πρωταθλήματος B΄ κατηγορίας και την επιστροφή της στα μεγάλα σαλόνια μετά από 28 ολόκληρα χρόνια.
Συγχαρητήρια επίσης και στις ομάδες της Ομόνοιας 29Μ και της ΕΝΠ για την άνοδο στην Α´ κατηγορία.
Με δύο προπονήσεις πρωί και απόγευμα, συνεχίστηκε η προετοιμασία του Άρη στο Κάπρουν της Αυστρίας. Αυτή ήταν 3η φορά σε πέντε μέρες που το προπονήσεων περιλάμβανε διπλή προπόνηση.
Σύμφωνα με δημοσίευμα της Scottish Sun, ο 31χρονος Άγγλος στόπερ, Κόνορ Γκόλντσον, έρχεται στην Κύπρο για να συζητήσει με τον Άρη το ενδεχόμενο συνεργασίας τους!