Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Νιώθω ευλογημένος, ευγνώμων και τιμή που φτάνω σε ένα τέτοιο ορόσημο στην Πάφος FC, ενώ βλέπω τον σύλλογο να προοδεύει ως ποδοσφαιρικός αυτά τα 3 χρόνια. Ταπεινά, ήταν ένα ταξίδι με σκαμπανεβάσματα, αλλά είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν πολλά ακόμα να έρθουν, δεδομένης της δουλειάς που γίνεται από τους ιδιοκτήτες, το προσωπικό και την ομάδα στο γήπεδο.
Θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου στους οπαδούς που στέκονται δίπλα μας, στον σύλλογο και να ευχαριστήσω την οικογένειά μου που με στηρίζει άνευ όρων.
Θα συνεχίσουμε να αγωνιζόμαστε για να ολοκληρώσουμε αυτή τη σεζόν όπως μας αξίζει! Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας και την συνεχή υποστήριξη σας στην πορεία».