Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Με τις φετινές επιδόσεις που έχει ο Ουκρανός άσος της Ομόνοια όλοι παραδέχονται πόσο σημαντικός και επιδραστικός είναι για το τριφύλλι. Παίκτης πανέξυπνος, ποιοτικός και απρόβλεπτος που βελτιώνει κατά πολύ το παιχνίδι των πράσινων και που στο ντέρμπι με την ΑΕΚ η απουσία του ήταν τεράστια καθώς η Ομόνοια υστερούσε σε δημιουργία.
Η Ομόνοια πρέπει να ζήσει χωρίς τον Μπεζούς και την ίδια ώρα στα τρία ματς που απομένουν να βρει τους τρόπους και τις λύσεις να κερδίσει χωρίς τον μαέστρο της.
Επιπλέον είναι και ευκαιρία για κάποιους άλλους παίκτες να βγουν μπροστά.