Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Το αυριανό ντέμρπι κόντρα στην ΑΕΚ είναι σημαντικό για πολλούς λόγους στην πλευρά της Ομόνοιας. Από την μία είναι η τελευταία ευκαιρία να παραμείνει στο κυνήγι του τίτλου και αν βολέψουν τα αποτελέσματα να βάλει και περισσότεηρ φωτιά, ενώ από την άλλη η ομάδα του Μπεν Σιμόν αποτελεί τον μοναδικό αντίπαλο που δεν έχουν κέρδισει φέτος οι πράσινοι.
Αυτό από μόνο του είναι ένα τεράστιο κίνητρο για να τα δώσουν όλα οι παίκτες του Γιάννη Αναστασίου, σε ένα παιχνίδι που και ο ίδιος ο Ελλαδίτης είπε ότι πρόκειται για ένα τεράστιο τελικό.
Ιδού η ρόδος ιδού και το πήδημα για την Ομόνοια να συνεχίσει την ξέφρενη πορεία της.