Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο φορ της Ομόνοιας έκανε ανάρτηση για τον τελικό Κυπέλλου όμως αυτό που ξεχώρισε ήταν το σχόλιο από έναν αντίπαλο των πρασίνων στα ημιτελικά. Ο άσος του Άρη και πρώην συμπαίκτης του Στεπίνσκι, Στιβ Γιαγκό έστειλε τα μπράβο του στον άσο του τριφυλλιού.
Η ανάρτηση: