Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Δεν μιλάμε ωστόσο για «πιτσιρικαρία». Ο μόνος που παίρνει χρόνο από τους πιο μικρούς είναι ο Δημητριανός Τζουλίου, ο οποίος είναι μέλος της επαγγελματικής ομάδας από το ξεκίνημα της σεζόν.
Τις τελευταίες εβδομάδες, έχουν ανέβει από την Κ-19, άλλα δυο παιδιά οι Ευαγόρας Χαραλάμπους (σέντερ φορ) κα Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου (κεντρικός χαφ).
Ενδεχομένως ο Γιάννης Οκκάς, να «φωνάξει» κι αυτά τα δυο παιδιά, να μπουν μέσα να γράψουν χρόνο συμμετοχές, στα εναπομείναντα τρία ματς. Στο επιτελείο συνεργατών του, είναι ο Αντρέας Δαρείος, ο οποίος μέχρι πρότινος ήταν προπονητής της Κ-19.
Γνωρίζει πολύ καλά ο εν λόγω στενός του συνεργάτης, τις δυνατότητες και τα αγωνιστικά προσόντα αυτών των παιδιών.
Την επόμενη αγωνιστική η Κυρία, θα παίξει με την Πάφο εκτός έδρας.
Π.Χ.