Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Είχαμε αρκετά καλή απόδοση, ελέγχαμε το παιχνίδι και δυστυχώς δεν καταφέραμε να σκοράρουμε. Από κάποιες κόντρες δεχθήκαμε τα γκολ. Δεν εχω παράπονο από τα παιδιά. Εχουμε ακόμα πέντε παιχνίδια, θα δώσουμε ευκαιρίες σε όλους και να προσπαθήσουμε να κλείσουμε με τον καλύτερο τρόπο τη χρονιά».