Έκλεψαν τις εντυπώσεις οι τσιρλίντερς του Άρη με τα χορευτικά τους πριν από την έναρξη του ημιτελικού κυπέλλου στο στάδιο «Αλφαμέγα» μεταξύ της Λεμεσιανής ομάδας και της Ομόνοιας!
Με δύο προπονήσεις πρωί και απόγευμα, συνεχίστηκε η προετοιμασία του Άρη στο Κάπρουν της Αυστρίας. Αυτή ήταν 3η φορά σε πέντε μέρες που το προπονήσεων περιλάμβανε διπλή προπόνηση.
Σύμφωνα με δημοσίευμα της Scottish Sun, ο 31χρονος Άγγλος στόπερ, Κόνορ Γκόλντσον, έρχεται στην Κύπρο για να συζητήσει με τον Άρη το ενδεχόμενο συνεργασίας τους!