Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Πιστεύω ημασταν πολύ καλύτεροι, ιδιαίτερα το α' ημίχρονο. Μπορούσαμε να το κάνουμε και 3-0. Δεχτήκαμε όμως ένα γκολ και έγινε 2-1 και μπήκε ξανά στο παιχνίδι ο Οθέλλος. Το πανηγύρισαν έξαλλα το τέρμα στα τελευταία λεπτά γιατί θα έχουν δύο ρεπό αντί ένα. Τους το έδωσα, Κάθε αγωνιστική κάνω πολλές αλλαγές. Σήμερα έκανα 9 αλλαγές, την προηγούμενη φορά 8. Δίνω ευκαιρίες σε όλους για να μπορώ να πάρω τις σωστές αποφάσεις για τη νέα σεζόν. Θέλω να είμαι δίκαιος με όλους».
«Θέλω να εκφράσω και τα συλληπητήρια μου στους οικείους του κάμεραμαν της Cytavision, ο οποίος έφυγε από την ζωή και είχαμε πολύ καλές σχέσεις. Ήταν ένα καλός φίλος»