Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Τον τελευταίο καιρό προσπαθούσα να βρω τον εαυτό μου και ακόμα προσπαθώ. Με βοήθησαν οι συμπαίκτες μου. Ειδικά ο Χαραλάμπους, το μισό γκολ και ίσως παραπάνω του αξίζει. Πρέπει να δουλέψω. Νομίζω πως απογοήτευσα πολλούς, όμως θα επιστρέψω. Έχουμε στόχο τη νίκη σε κάθε παιχνίδι. Θέλαμε να επανορθώσουμε και να κάνουμε σερί. Θα είμαστε έτοιμοι για το επόμενο παιχνίδι.»