Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Θέλουμε να προετοιμαστούμε κατάλληλα για τα παιχνίδια Κυπέλλου, ώστε να πάρουμε την πρόκριση. Προσπαθούμε να βάζουμε συνέχεια νέα πράγματα στο παιχνίδι μας. Περιμένουμε με ανυπομονησία και δουλεύουμε σκληρά για τα παιχνίδια με την Πάφο. Προσπαθώ και εγώ με την σειρά μου να δίνω τον καλύτερο μου εαυτό.»