Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Για ακόμα μία φορά, μπροστά σε περισσότερους από 10 χιλιάδες οπαδούς της η Ομόνοια δεν ανταποκρίθηκε και έκανε ακόμα ένα βήμα... πίσω.
Οι πράσινοι δεν έδειξαν ότι μπορούν να κυριαρχήσουν και η ισοπαλία ήρθε ως συνεπακόλουθο των λαθών, των αστοχιών των δικών της ποδοσφαιριστών αλλά και της ποιότητας της αντιπάλου.
Το... ερώτημα για την Ομόνοια είναι αν μπορεί να αντεπιτεθεί στο πρωτάθλημα με σερί νικών αλλά και να "απαντήσει" αν μπορεί να κατακτήσει το κύπελλο. Με όσα έδειξε στον αγωνιστικό χώρο, οι πιθανότητες για καταφατική απάντηση δεν είναι οι περισσότερες.