Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Ήμουν σε δύσκολη ψυχολογική κατάσταση. Έχασα τον παππού μου τον πιο σημαντικό άνθρωπο της ζωής μου και ήμουν σκ@τ@. Ελπίζω αυτό το γκολ να είναι το turning point και να παρουσιαστώ ακόμα καλύτερος στο μέλλον. Θέλουμε να κάνουμε χαρούμενο τον κόσμο κι ελπίζουμε στην κατάκτηση του κυπέλλου. Ο Απόλλωνας πάντα πρέπει να παίζει για τη νίκη».