Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ανάμεσα σε άλλα είπε:
«Είμαστε δυσαρεστημένοι στο τέλος. Στο πρώτο ημίχρονο δείξαμε τι μπορούμε να κάνουμε, αλλά στην επανάληψη τους αφήσαμε να μπουν ξανά στο παιχνίδι. Είχαμε την ποιότητα να κερδίσουμε αυτή την ομάδα. Δεν είμαι ευχαριστημένος από την απόδοση μου, πρέπει να είμαστε καλύτεροι. Ακόμη περιμένω την πρώτη μου νίκη με την Εθνική».