Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Τα παιδιά ξεναγήθηκαν στο στάδιο Άλφαμεγα και στα αποδυτήρια της ομάδας μας, ενώ στη συνέχεια είχαν την ευκαιρία να παίξουν ποδόσφαιρο και να περάσουν ένα διαφορετικό και ευχάριστο πρωινό.
Η επίσκεψη των παιδιών πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 21 Μαρτίου, που είναι και η παγκόσμια μέρα για το σύνδρομο Down, εντάσσεται στο πλαίσιο δραστηριοτήτων κοινωνικής ευθύνης της ομάδας μας. Η ανιδιοτελής αγάπη που τόσο απλόχερα μας χάρισαν τα παιδιά, ήταν κάτι που άγγιξε τις καρδιές όλων.