Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Καλούμε τον κόσμο να δώσει βροντερό παρών αύριο στις 20:00 στο Στάδιο "Ελευθερία", να στηρίξει την ομάδα πετόσφαιρας στον αγώνα Κυπέλλου με την ΑΕΚ Καραβά και έπειτα όλοι μαζί να πανηγυρίσουμε στη φιέστα για την κατάκτηση του πρωταθλήματος! Οι λεβέντες του φιλέ το αξίζουν!