Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας, για προσωπικούς λόγους, του για πολλά χρόνια γυμναστή μας Αλέξη Περικλέους από την ομάδα μας.
Ο Αλέξης αποτέλεσε βασικό γρανάζι στις αγωνιστικές πορείες της ομάδας μας τα τελευταία χρόνια και ήταν βασικός συντελεστής της προπονητικής ομάδας. Υπηρέτησε την ομάδα με επαγγελματισμό και αφοσίωση και αποχωρεί ως φίλος.
Ευχαριστούμε τον Αλέξη για την πολυετή προσφορά του και του ευχόμαστε κάθε προσωπική και οικογενειακή επιτυχία και ευτυχία!
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ