Δείτε όλα τα γκολ της 30ής αγωνιστικής, 4ης των πλέι οφ.

Πάφος FC - Άρης 1-0 (Τάνκοβιτς 81' πεν.)

Το πανόραμα της 30ής αγωνιστικής (Α΄ γκρουπ)

«Δεν είναι ώρα για κομπλιμέντα, είναι ώρα για επιτεύγματα»»-ThemaSports
21/04 @ 21:21

«Δεν είναι ώρα για κομπλιμέντα, είναι ώρα για επιτεύγματα»»

Οι δηλώσεις του προπονητή της ΑΕΚ Ραν Μπεν Σιμόν μετά την νίκη επί της Ομόνοιας.

VAR, πέναλτι για τον ΑΠΟΕΛ και διπλό δοκάρι!-ThemaSports
21/04 @ 20:58

VAR, πέναλτι για τον ΑΠΟΕΛ και διπλό δοκάρι!

Στο 53ο λεπτό ο Κβιλιτάια με μια σόλο προσπάθεια μπήκε στην περιοχή και ο Μουσούντα τον ανέτρεψε.

ΤΟΝΓΚΙΑ και... 2-0 η ΑΕΚ! -ThemaSports
21/04 @ 20:24

ΤΟΝΓΚΙΑ και... 2-0 η ΑΕΚ!

Οι Λαρνακείς έκαναν το 2-0 κόντρα στην Ομόνοια.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα δύο γκολ, το χαμένο πέναλτι και η κόκκινη στο ΓΣΠ!-ThemaSports
21/04 @ 21:42

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα δύο γκολ, το χαμένο πέναλτι και η κόκκινη στο ΓΣΠ!

Δείτε τα στιγμιότυπα του αγώνα της 8η αγωνιστικής των πλέι-οφ, ανάμεσα σε ΑΠΟΕΛ και Άρη.

Εκπληκτικό σουτ του Ζάζα μετά από νέα ασίστ του Ζάιρο και 5-1 για την Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
21/04 @ 18:43

Στο 70ο λεπτό του αγώνα στο «Στέλιος Κυριακίδης» ανάμεσα στην Πάφος FC και την Ανόρθωση, ο Ζάζα πέτυχε ένα εκπληκτικό γκολ, γράφοντας το 5-1 για την ομάδα του κόντρα στην Ανόρθωση.

Τα στιγμιότυπα από την εντυπωσιακή νίκη της Πάφος FC κόντρα στην Ανόρθωση (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports