Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Το απόγευμα θα διεξαχθεί η πρώτη προπόνηση της Εθνικής ομάδας, στο γήπεδο της Νέας Σμύρνης, ενόψει του κρίσιμου αγώνα με το Καζακστάν. Από το πρωί, ωστόσο, οι Έλληνες διεθνείς καταφτάνουν στο ξενοδοχείο της αποστολής, έχοντας καλή διάθεση.
Στα social media της Εθνικής ομάδας, ανέβηκαν φωτογραφίες και βίντεο από την άφιξη των Ελλήνων ποδοσφαιριστών στο ξενοδοχείο, τόσο όσων αγωνίζονται στο ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά και κάποιων από το εξωτερικό. Εκεί τους υποδέχτηκε ο Γκουστάβο Πογέτ, όπως και οι Φύσας Κωνσταντινίδης.
Μάλιστα, στις φωτογραφίες γίνεται… σύγκριση της casual εμφάνισης των παικτών, με αυτή στην προπόνηση.
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
Sdna.gr